Skip to main content

Wizionary™
Pro investory

Chystáme první investiční kolo

PROČ INVESTOVAT

1 NÁPAD

UNIKÁTNÍ BYZNYS INSIDE

Nalezli jsme unikátní byznys příležitost opýrající se o dva pilíře: 1) Umělcova potřeba prosadit se. Naše vize je umělcům a posluchačům nalézt k sobě cestu. 2) Chuť bavit se unikátním sobě vlastním způsobem.

4 INVESTICE

2,4 MILIONU INVESTOVÁNO

Na vývoj Wizionary jsme z vlastních prostředků investovali čas v hodnotě přesahující 2,2 miliony korun (při 1500 kč/h) a 200 tisíc ve finančních prostředcích.

2 KOMPETENCE

AKTIVNÍ PILIŘE KOMPETENCE

Platforma pro desktop, vlastní audio-vizuální konverzní systém, systém na vyprávění příběhů prostřednictvím textu, webdesign, logo, ochranná známka v USA, propracovaný byznys plán.

5 ČAS

1500 HODIN NAPRACOVÁNO

Idea development, branding: 370. Site building: 300. Theme development: 310. Communication: 130. Patent registration: 102. Testing 20. Technology / education: 200.

3 FOUNDER

FOUNDER MARKET FEED

CEO Wizionary, Kryštof Bernat, je disponovaný přijít nápadem vyházející z unikátní kombinace dlouholetých zkušeností a kompetencí v IT s klienty od Ministerstva vnitra po Karlovu univerzitu, a kreativní kompetencí, z jejichž rodiny pochází a které se věnuje přes 20 let.

6 ZODPOVĚDNOST

MÁME BYZNYS PLÁN

Máme vypracovaný podrobný byznys plán zachycující veškeré nuance našeho byznysu na mikro úrovni.

100%

Pozitivní reakce umělců

Umělci čekají na to, kdy budou moci vystoupit z běžných škatulek streamovacích platforem a sociálních sítí a odlišit se. 

83%

Pozitivní reakce okolí

Z 254 respondentů jich 83% reagovalo pozitivně na prezentaci Wizionary.

Schéma

Vysíláš z budoucnosti a ukazuješ

V jaké jsme fázi